Tvůrce webu je i pro tebe! Postav třeba web. Bez grafika. Bez kodéra. Hned.
wz

Naše CD

Dest of - CD SoliDeoBest of - CD a DVD toho nejlepšího co soubor SoliDeo nahrál.
Res fugit, Deus et ars restat - CD SoliDeoRes fugit, Deus et ars restat - CD s instrumentální a vokální hudbou od gotiky po baroko. CD je nahráno v autentickém prostředí kostela. Na nosiči je slyšet řada gemshornů - hudebních nástrojů ze zvířecích rohů (kamzičí, mufloní, kravské, kozlí a beraní), dále flétny dřevěné i kostěné z pštrosů a krocanů, středověké tříhlasé dudy, platerspiel a další nevšední hudební nástroje.
Rorate caeli, desuper - CD SoliDeoRorate caeli, desuper - Adventní CD souboru SoliDeo,které obsahuje krásné skladby a písně období 4 neděl před vánocemi. S těmito skladbami se posluchači setkávají při advetních koncertech, kdy by ještě neměla znít hudba vánoční a koledy. Z nástrojů se tentokrát přidáva ňiněra nebo garklein.
Aleluja - CD SoliDeoAleluja - další řadové CD souboru SoliDeo s výběrem zajímavých skladeb od gotiky po baroko. Tento nosič byl jako první natočen v nahrávacím studiu. Jedná se o opět nástrojově bohaté CD. Kromě zmíněných nátrojů zde zní např. i středověký cimbál nebo krumhorn či trumšajt.
Zvěstujem vám radost - CD SoliDeoZvěstujem vám radost - Vánoční CD, které bylo zaznamenáno při 2 živých koncertech souboru. Kromě dochovaného rohu ponocného je zde zastoupena opět celá plejáda historických instrumentů. Výběr skladeb je zaměřen na nejstarší vánoční tvorbu a staré zapomenuté barokní kancionály.
Dulcia cornua - CD SoliDeoDulcia cornua - Zajímavý hudební počin, při kterém bylo spojeno staré s novým. Středověké hudební nástroje ze zvířecích rohů v modernější rytmicko-melodické aranži. Vznikl tak odpočinkový až relaxační nosič s posluchačsky nenáročnou hudbou, která může znít i jako kulisa při pohodovém večeru...
©2024 SoliDeo